واحد زرند

تفاهم نامه اموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با موسسه هم نوا

در راستای سیاست ها و جهت گیریهای بنیادین علمی و به منظور تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه گسترش و بومی سازی فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی زرند تفاهم نامه همکاری خود را با موسسه آموزشی و پژوهشی هم نوای آوای پژوهش منعقد کرد .

امام جمعه زرند: پیشانی علمی شهرستان دانشگاه آزاد اسلامی است

حجه الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی امام جمعه زرند به همراه حبیب الله خنجری فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان زرند از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی این شهر در نمایشگاه دستاوردهای دولت که به مناسبت هفته دولت و در بوستان شهداء برگزار شد بازدید کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی زرند با حضور در یکی از غرفه های این نمایشگاه به معرفی دستاوردهای ربع قرن فعالیت خود پرداخت که مورد استقبال کنندگان قرار گرفت.

جشن عبادت فرزندان پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد

دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در ادامه برنامه های فرهنگی خود جشن عبادت تعدادی از فرزندان پرسنل خود را در مسجد پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه برگزار کرد.

طرح پژوهشی عضو هیئت علمی واحد زرند جزء طرحهای برتر استان کرمان معرفی شد

دکتر علیرضا بهرامی نژاد عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با ارائه طرح پژوهشی خود تحت عنوان: « جمع آوري ژرم پلاسم متعلق به مناطق مختلف جغرافیائی جنوب شرق ایران از توده های ارزن معمولی و دم روباهی و بررسی تنوع مرفوفنولوژيکي- مولکولی ژنوتیپ ها» پژوهشگر برتر دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان انتخاب شد.
وی در این پژوهش با اشاره به اینکه كشاورزي و توليد غذا نيز بستگي به استفاده از ژنوتيپ¬هاي گياهي پرمحصول دارد سعی به معرفی بیشتر ارزن گونه ای از غلات سنتی دارد و به نتایج جالب توجهی نیز دست یافته است.

ساها در راستای هم افزایی امکانات آزمایشگاهی کشور ایجاد شده است.

دکتر بابک آل طه رییس دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان به همراه دکتر محمود آقاجانی رییس دبیرخانه هیات امنای استان کرمان طی بازدید سر زده ای از دانشگاه آزاد اسلامی زرند از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی زرند بازدید و از نزدیک در جریان برخی مشکلات و توانایی های این واحد دانشگاهی قرار گرفتند.

بزرگترین آفت دانشگاه عدم رضایت دانشجویی از عملکرد ما خواهد بود

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند با حضور در جمع پرسنل این واحد دانشگاهی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز بزرگ آزاد سازی خرمشهر گفت: « فتح خرمشهر در تاريخ جنگ ايران و عراق از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. خبر آزادي خرمشهر آن چنان شگفت‌آور بود كه در سراسر ميهن اسلامي ما مردم را به وجد آورد. با اعلام خبر فتح خرمشهر مردم ايران بسان خانواده‌اي بزرگ كه فرزند از دست رفته خود را بازيافته است اشكهاي شادي و شعف خود را نثار روح شهداي حماسه‌آفرين صحنه‌هاي شورانگيز اين نبرد كردند.»

دانشگاه آزاد اسلامی زرند مورد بازرسی نمایندگان وزارت علوم قرار گرفت

بازرسین آموزشی، پژوهشی وزارت علوم با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی زرند از نزدیک در جریان اقدامات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی انجام شده در این دانشگاه قرار گرفتند.

آقایان شریعتی و حسام عارفی ضمن حضور در بخش های اداری و آموزشی این دانشگاه پیشنهادات و انتقادات خود را در حوزه های مختلف به مدیران قسمت ها ارائه داده تا ضمن ایجاد تسهیل در ارتباطات بهتر دانشجویان و حوزه های مختلف این عزیزان بتوانند از خدمات مختلف این دانشگاه استفاده بهتری داشته باشند.

افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زرند در جشنواره ملی تئاتر دانشگاهیان

دانشجویان رشته نمایش دانشگاه آزاد اسلامی زرند با نمایشنامه « فال اوت » در جشنواره ملی تئاتر دانشگاهیان کشور که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، گل کاشتند.

در این جشنواره بیست و هشت اثر پذیرفته شده که در این  رقابت فرهنگی هنری دانشجویی یک هفته ای نمایش «فال اوت»  از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند نیز جواز ورود به این جشنواره را اخذ کرده بود.

همه برنامه های دانشگاه باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی باشد

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند با حضور در جمع اعضا هیئت علمی و اساتید این دانشگاه و قدردانی از تلاشهای ایثارگرانه این عزیزان هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه شرکت کنندگان در این جلسه تبریک گفت .

وی افزود: «همه برنامه های فرهنگی و اجرایی ما در دانشگاه باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی باشد تا دانشجویان همزمان با تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی بتوانند به یک مهارت نیز دست یابند».

دانشگاه آزاد اسلامی نگین با ارزش مراکز آموزش عالی زرند است

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند در خصوص نقش این دانشگاه در توسعه همه جانبه بخصوص توسعه آموزش عالی شهرستان زرند گفت: «بحمد ا... همچون بسیاری از نواحی و شهرستان زرند نیز طی دهه های گذشته شاهد توسعه همه جانبه ی آموزش عالی هستیم و در این مسیر  پیشگام توسعه آموزش عالی در شهر زرند دانشگاه آزاد اسلامی است که امروزه به نگین با ارزش مراکز آموزش عالی در شهر زرند تبدیل شده و به حق با 45 عضو هیأت علمی تمام وقت و قریب به 90 هیأت علمی مدعو از سراسر کشور شرایط ترازی را برای آموزش پژوهش و ارتقای فرهنگ دانشجویان این مرز بوم فراهم کرده است. »

رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: همه برنامه های دانشگاه باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی باشد

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند با حضور در جمع اعضا هیئت علمی و اساتید این دانشگاه و قدردانی از تلاشهای ایثارگرانه این عزیزان هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه شرکت کنندگان در این جلسه تبریک گفت .

وی افزود: «همه برنامه های فرهنگی و اجرایی ما در دانشگاه باید مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی باشد تا دانشجویان همزمان با تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی بتوانند به یک مهارت نیز دست یابند».

رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند: دانشگاه آزاد اسلامی خاستگاه تحولات و اتفاقات مثبتی بوده است

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زرند به همراه معاونین و مدیران خود با حضور در منزل استاد علیمردان آل طه موسس و بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی زرند با وی دیدار و به گفتگو پرداخت.

استاد آل طه ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و قدردانی از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی زرند گفت: خدای بزرگ را شاکریم که جوانان مشتاق و دلسوز امروز سکان دار بزرگترین مجموعه آموزش عالی در ایران اسلامی می باشند.

کرمان قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال دختران دانشجوی دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان شد

اولین دوره مسابقات فوتسال دختران دانشجوی دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان طی دو روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد.
مهندس سید جمال الدین امام جمعه معاون آموزشی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مراسم اهداء جوائز این دوره از مسابقات ضمن تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گفت: «بدون شک حضرتش الگوی مناسبی برای زنان و دختران جامعه ما خواهد بود چرا که سعادت هر جامعه بشری به نوع نگاه و نحوه زندگی فرزندان در خانواده ها بخصوص در دامان مادرانی  نیک سیرت  بستگی دارد.»

کتاب عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند چاپ و روانه بازار شد

آخرین اثر علمی دکتر امیر شفیعی با همکاری دکتر رضا درخشانی با عنوان  " زمین ساختی جنبای کاربردی "  چاپ و روانه بازار شد.
دکتر امیر شفیعی عضو هیئت علمی تمام وقت گروه زمین شناسی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در خصوص اهمیت انتشار کتاب در حوزه ها و علوم مختلف گفت: « انتشار کتاب در هر کشوری نمودی از چگونگی فعالیت های آموزشی و پژوهشی و نیاز علوم در گرایش های گوناگون می باشد، لذا تولید و مصرف اطلاعات، به خصوص از نوع کاربردی و فن آورانه در حوزه های تخصصی بیانگر کمیت و کیفیت گروه های آموزشی مربوطه و محیط علمی و پژوهشی آن هاست.»

بازدید دانش آموزان زرندی از دانشگاه آزاد اسلامی زرند

در راستای معرفی دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی زرند به اقشار مختلف جامعه از جمله  دانش آموزان تعدادی از محصلین یکی از دبیرستانهای دولتی زرند  به همراه معلمین خود از بخش های مختلف  این دانشگاه از جمله آزمایشگاه ها و کارگاه های مختلف آن دیدن کردند.  
مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زرند گفت : « در جهت معرفی امکانات و دستاوردهای واحد دانشگاه آزاد اسلامی به طور عام و خدماتی که این مرکز آموزش عالی در جای جای میهن اسلامی مان ارائه داده است و همچنین بازدیدهای حضوری جامعه هدف دانشگاه  با برنامه ریزی قبلی ؛ دانش آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان از این دانشگاه دیدن کردند .»

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی زرند قهرمان استان شد

محمد حسین خالقی دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه های استان کرمان به مقام قهرمانی در دسته 71 کیلوگرمی این مسابقات دست یافت.
خالقی از بالا بودن سطح مسابقات گفته و اظهار کرد: « خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی توانسته با ورود به عرصه تربیت بدنی سهمی بسزایی در رشد و تحول رشته های مختلف ورزشی بخصوص ورزش کشتی داشته است.»

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی زرند قهرمان استان شد

محمد حسین خالقی دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه های استان کرمان به مقام قهرمانی در دسته 71 کیلوگرمی این مسابقات دست یافت.
خالقی از بالا بودن سطح مسابقات گفته و اظهار کرد: « خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی توانسته با ورود به عرصه تربیت بدنی سهمی بسزایی در رشد و تحول رشته های مختلف ورزشی بخصوص ورزش کشتی داشته است.»

اولین نمایشگاه کشاورزی زرند در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

به مناسبت دهه مبارک فجر به همت شرکت تبلیغاتی گل رز و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی زرند اولین نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی زرند در سالن ورزشی شماره 1 دانشگاه آزاد اسلامی توسط حبیب الله خنجری فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار زرند: دانشگاه آزاد اسلامی زرند یکی از پایه های اصلی رشد و توسعه این منطقه است.

مهندس احمد محمدی شهردار زرند به همراه معاونین و مدیران خود ضمن بازدید از بخش های مختلف اداری، رفاهی، آموزشی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی زرند و از نزدیک در جریان توسعه و پیشرفت های به دست آمده در این دانشگاه قرار گرفت.
شهردار زرند ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق گفت: « باید اعتراف کنم در حالی که بارها در مناسبت های مختلف در این دانشگاه حضور پیدا کرده بودم اما هیچ گاه وسعت و توانمندی این مجموعه عظیم دانشگاهی را درک نکرده بودم.»

تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند قهرمان ادارات زرند شد

با برگزاری یک دوره مسابقه تنیس روی میز ویژه پرسنل ادارات و نهادهای شهرستان زرند تیم کارکنان و هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
دکتر مجتبی مولایی عضو هیئت علمی گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی زرند، مسئول فوق برنامه دانشگاه و مسئول برگزاری این دوره از مسابقات گفت: " به پیشنهاد گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی و تصویب ستاد دهه فجر زرند به مناسبت ایام الله دهه فجر و روز ورود حضرت امام (ره) یک دوره مسابقه تنیس روی میز ویژه کارکنان ادارات شهرستان زرند به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد.”

دانشگاه آزاد اسلامی زرند قهرمان تنیس روی میز کارکنان استان کرمان شد.

تیم تنیس روی میز کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی زرند ضمن شرکت در شانزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان که به میزبانی واحد کرمان برگزار شد  مقام قهرمانی را از آن خود کرده به مسابقات کشوری این بازی ها که بهمن ماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر برگزار می شود اعزام خواهد شد.

پژوهش عضو هیئت علمی واحد زرند نشان داد: پتانسیل تولید نفت و گاز در منطقه زرند کرمان

آخرین مقاله علمی  دکتر علی  امیری معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی زرند در Journal of Gas Technology به چاپ رسید.
وی در این مقاله به بررسی وضعیت هیدروکربن زایی در منطقه زرند پرداخته و این موضوع را با رویکرد ژئوشیمیایی مورد تحلیل قرار داده است. حاصل این مقاله نشان می دهد که سازند هجدک در ناودیس زغالی زرند دارای پتانسیل مهمی برای تولید نفت و گاز است. 
این عضو هیئت علمی واحد زرند که دارای مرتبه علمی استادیاری می باشد تاکنون بالغ بر 40 مقاله علمی، 10 طرح تحقیقانی و تالیف یک جلد کتاب را در کارنامه پژوهشی خود داشته است. 

چهار رشته در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی زرند به تصویب رسید.

سید جمال الدین امام جمعه معاون آموزشی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با اعلام این خبر گفت: با وجود زیر ساخت های مناسبی که در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی زرند وجود دارد قدرت جذب پذیرش شش هزار دانشجو در این واحد دانشگاهی را داریم.
امام جمعه افزود: یکی از شاخص های رتبه بندی دانشگاه ها جذب  اعضا هیات علمی است که خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی زرند با وجود 45 عضو هیات علمی تمام وقت توانسته خود را در بین واحدهای دانشگاهی استان کرمان جزء بهترین و کارامدترین دانشگاه ها مطرح نماید.

اثر تازه تالیف شده عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند روانه بازار کتاب شد

کتاب تازه تالیف شده عضو هیئت علمی   دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند چاپ و در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه زمین شناسی قرار گرفت.

نماینده مردم زرند و کوهبنان :پویایی دانشگاه آزاد اسلامی نتیجه مردمی بودن این نهاد است.

دکتر حسین امیری خانمکانی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی زرند طی گفتگویی با آنا در خصوص آینده آموزش عالی در زرند گفت: زرند با توجه به رشد مطلوبی که در حوزه صنعت داشته است و صنایع مختلفی طی چند سال اخیر در این شهرستان ایجاد شده است میتواند زمینه رشد و توسعه بیشتر آموزش عالی را فراهم نماید.

رئیس واحد زرند خبر داد: دو هکتار زمین دانشگاه آزاد اسلامی زرند به کشت زعفران اختصاص یافت

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند در گفتگو با خبرنگار آنا و فرهیختگان گفت: با توجه به خشکسالی های اخیر و وضعیت خاص و بحرانی زرند که موجب نگرانی عمومی شده است اصلاح الگوی مصرف باید در دستور کار همه نهادها و ارگان ها قرار گیرد تا برای آحاد جامعه الگوی مناسبی باشد.
وی افزود: دانشگاه که خود یکی از دستگاه های فرهنگی تاثیرگذار در هر جامعه ای به شمار می رود چرا که با حضور قشر فرهیخته دانشجو و عضو هیئت علمی به عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه فرهنگی، آموزشی محسوب می شوند می توانند پرچم دار این حوزه باشند.

سرپرست واحد زرند در پنجاهمین نشست مدیران روابط عمومی زرند:در دانشگاه آزاد اسلامی وجود ما نسبت به وجود دانشجو اعتباری است

پنجاه و یکمین نشست مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای شهرستان زرند در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد. 
دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زرند در جمع مدیران روابط عمومی ادارات، دستگاه ها، نهادهای دولتی و غیر دولتی شهرستان زرند ضمن تبریک ایام هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته برگ زرین دیگری از تاریخ پر فراز و نشیب این سرزمین توسط فرزندان پاک طینتش رقم خورد تا مردم ایران اسلامی در سایه رهنمود های حضرت امام ( ره ) و در پرتو تعالیم انسان ساز اسلام در جهان سرمایه داری تاریخ ساز شوند و نام ایران و ایرانی را بلند آوازه گردانند.

گفتگو با دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند و رییس سازمان نظام روانشناسی استان کرمان

دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند، عضو هیات علمی این واحد، رییس سازمان نظام روانشناسی استان کرمان که از تاریخ 12/06/87 تا به امروز عهده دار سمت ریاست این واحد دانشگاهی می باشد طی گفتگویی وضعیت حال و آینده واحد متبوع خود را توصیف کرد.
1-    در سال جاری چه اتفاق مهم و خوبی در واحد متبوع  شما روی 
خواهد داد. آیا پروژه ای در حال تکمیل و یا افتتاح دارید؟ پروژه ها چه مشخصاتی دارند و به چه منظور احداث می شوند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی زرند: رمز موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی حسن اعتماد مردم است

مهندس سید جمال الدین امام جمعه معاون آموزشی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با اعلام این خبر گفت: مردم ایران اسلامی و مسئولین به دانشگاه آزاد اسلامی اعتماد دارند چرا که با توجه به گسترش و تنوع آموزش عالی در سراسر ایران اسلامی جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی امروز به جایگاهی رفیع و دارای مرتبه تبدیل شده است و یکی از رموز موفقیت این نهاد علمی حسن اعتماد شهروندان است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی زرند: رمز موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی حسن اعتماد مردم است

مهندس سید جمال الدین امام جمعه معاون آموزشی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند با اعلام این خبر گفت: مردم ایران اسلامی و مسئولین به دانشگاه آزاد اسلامی اعتماد دارند چرا که با توجه به گسترش و تنوع آموزش عالی در سراسر ایران اسلامی جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی امروز به جایگاهی رفیع و دارای مرتبه تبدیل شده است و یکی از رموز موفقیت این نهاد علمی حسن اعتماد شهروندان است.

پایان کار گلخانه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی زرند

دکتر علی امیری معاون پژوهشی و فن آوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی زرند با اعلام این خبر تصریح کرد: این واحد تحقیقاتی، پژوهشی دانشگاه در کنار سایر واحدهای روباز خود به منظور استفاده محققین، پژوهشگران و دانشجویان رشته کشاورزی و تولیدات گیاهی به منظور دست یابی به آخرین یافته های علمی این حوزه ایجاد شده است.
امیری افزود: این گلخانه با هزینه ای بالغ بر 400000ريال و در ابعاد 20*10ایجاد و آماده بهره برداری است.

سومین کتاب عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند چاپ و روانه بازار کتاب شد

مجتبی مولایی عضو هیئت علمی گروه تربیت بدمی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی زرند سومین کتاب خود را نیز با عنوان " خلاصه رویکرد راهبردی به رفتار سازمانی  " را روانه بازار کتاب کرد تا در دسترس دانشجویان رشته تربیت بدنی و سایر علاقمندان قرار گیرد.
این استاد دانشگاه با انتشار این کتاب خود را به عنوان پرکارترین عضو هیئت علمی واحد زرند در عرصه تالیف کتاب در نیمه نخست سال 94 معرفی کرد.

آشنایی با مسجد حضرت رسول اکرم (ص) دانشگاه آزاد اسلامی زرند

کار احداث مسجد حضرت رسول اکرم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی زرند با مساحت 800 مترمربع است با سازه فلزی از سال 1383 آغاز و تا سال 1389 ادامه یافته و مورد بهره برداری قرار گرفت. این مسجد که یکی از بزرگترین مساجد دانشگاه های استان کرمان به شمار می رود دارای دفاتر متعدد از جمله کانون قرآن و عترت، کتابخانه، دفتر مشاوره می باشد و امکاناتی از جمله: سیستم صوتی مجهز، آبدارخانه، سیستم سرمایشی و گرمایشی مجزا، سرویس های بهداشتی و وضوخانه مجزا را دارا می باشد.

دومین کتاب عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زرند چاپ شد

مجتبی مولایی عضو هیئت علمی گروه تربیت بدمی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی زرند دومین کتاب خود را نیز با عنوان " مبانی بیوشیمی به زبان ساده " را روانه بازار کتاب کرد تا در دسترس دانشجویان رشته تربیت بدنی و سایر علاقمندان قرار گیرد.

وجود دانشگاه آزاد اسلامی در زرند آینده ای روشن و مثبت فرا روی مراکز دانش بنیان شهرستان قرار خواهد داد

اولین نشست مسئولین پارک علم و فن آوری استان کرمان، مدیران مرکز رشد واحدهای فن آوری زرند  با حضور حبیب الله خنجری فرماندار ، دکتر حسین امیری خانمکانی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، دکترکاظم نعمت الله زاده  ماهانی رییس دانشگاه آزاداسلامی زرند ، دکتر علی امیری معاون پژوهشی و فن آوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی زرند، دکتر عباس قوام مدیر پارک علم و فناوری استان کرمان ، دکتر محمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته و مهندس امیر رضا زریسفی مدیر مرکز رشد واحد های فناور شهرستان زرند  در محل  فرمانداری زرند برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی شهربابک عنوان کرد : قانون مداری ، توسعه شرکت های دانش بنیان وایجاد وتوسعه رشته های تحصیلات تکمیلی برای واحد در اولویت است

رئیس واحد شهربابک در جلسه هم اندیشی اعضاء هیات علمی که در ساعت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار شد ، اظهار کرد : بحث قانون مداری برای ثبات اداری ، کاهش وابستگی دانشگاه به شهریه دانشجویی ،توسعه شرکت های دانش بنیان و تلاش برای ارتقاء جایگاه واحد در حوزه آموزش عالی کشور از مسائل مهم دانشگاه است.
محمد محمودی با اشاره به نگرش ها  و سیاست های کلی دانشگاه آزاداسلامی عنوان کرد : اعضاء هیات علمی به عنوان نخبگان شهرستان باید با ارائه ایده های نو و راههای درآمد زایی مطابق با سیاست های علمی در جهت نگرش ها و سیاست های کلی دانشگاه آزاد  اسلامی این واحد را یاری نمایند.

یاسر هاشمی: خطر کاهش نخبه‌پروری را جدی بگیریم

رئیس دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به تداوم برنامه‌های تجلیل و قدردانی از نخبگان و بزرگان خاطرنشان کرد که باید خطر کاهش نخبه و نخبه پروری در کشور را نیز جدی بگیریم؛ دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به منابع عظیمی که در اختیار دارد قادر است برای تولید ثروت انسانی قدم‌های بلند و محکمی بردارد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مهندس یاسر هاشمی رفسنجانی با حضور در جمع دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی زرند با تسلیت وفات حضرت زینب کبری (س) هفته بزرگداشت مقام معلم را پاس داشت و گفت: فرهنگ دینی، اسلامی و قرآنی ما وظیفه تجلیل از اساتید و معلمان را به دوش ما نهاده

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دارایی های عمومی است

 کاظم نعمت ا... زاده ماهانی در جشن فارغ التحصیلی 40 تن از فارغ التحصیلان رشته پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی زرند ضمن تبریک به خانواده این گروه گفت: نقش خانواده ها در موفقیت فرزندانشان و هموار کردن مسیر ادامه تحصیل بی بدیل و انکار ناپذیر است که جوانان ما همواره قدردان این پشتیبانی و حمایت هستند.
ماهانی تصریح کرد: بر اساس آموزه های دینی ما کسب علم و دانش از مهمترین امری است که باید مورد توجه جامعه قرار بگیرد که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی این موضوع همواره مورد توجه مسئولین بلند پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفته است.

رکن اولیه اقتصاد دانش بنیان به وسیله دانشگاه آزاد اسلامی تأمین شده است

علی امیری معاون پژوهشی و فن آوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی زرند با تشریح علم اقتصاد دانش بنیان از برنامه های واحد زرند در سال جدید خبر داد.
امیری لطفا اقتصاد دانش بنیان بیان را معرفی و توضیح کامل تری در این خصوص بیان فرمایید.

حضور بانوی تازه مسلمان ژاپنی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زرند

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مراسمی که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن برگزار کرد زمینه حضور خانم فاطمه آتسوکو هوشینو در جمع دانشجویان این دانشگاه را فراهم نمود تا دانشجویان با زندگی و تفکر یک بانوی تازه مسلمان آشنا شوند.
ابتدای این مراسم علی صادق زاده معاون فرماندار زرند طی سخنانی از این اقدام فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زرند قدردانی و به مهمان ویژه این مراسم نیز خیر مقدم گفت.

دانشگاه آزاد اسلامی زرند میزبان مسابقات والیبال دختران دانشجوی دانشگاه های استان کرمان

این دوره از مسابقات با حضور 4 تیم از دانشگاه ههای آزاد اسلامی استان کرمان شامل واحدهای : سیرجان، کرمان، زرند و رفسنجان و طی دو روز در سالن ورزشی شماره 2 دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد.
 کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مراسم اختتامیه و اهداء جوائز به ورزشکاران شرکت کننده گفت: توجه دانشگاه آزاد اسلامی به حوزه تربیت بدنی و آمادگی جسمانی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه در بین مراکز آموزش عالی کشور مثال زدنی است و موفقیت های دانشجویان در تمامی رشته های ورزشی نیز قابل توجه است.

برگزاری همایش علمی زمین شناسی فلات ایران در واحد زرند

چهارمین همایش علمی زمین شناسی فلات ایران با حضور اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقمندان به حوزه علوم زمین شناسی در دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد.
دکتر کاظم نعمت الله زاده ماهانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند در مراسم افتتاحیه این همایش ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و تسلیت شهادت دخت مکرم نبی اسلام به همه مسلمین و شرکت کنندگان و قدردانی از کلیه پژوهشگرانی که به دبیرخانه همایش مقاله ارسال کردند، از همت و تلاش کلیه برگزار کنندگان این همایش قدردانی بعمل آورد.

مراسم اختتامیه جشنواره وب نویسی زرند برگزار شد

مراسم اختتامیه جشنواره وب نویسی زرند عصر دیروز برگزار شد.
 مراسم اختتامیه دومین جشنواره وب نویسی زرند، روز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه
با حضور احمد رشیدی زرندی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان
زرند، حجت الاسلام سلطانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرند، حجت
الاسلام حسینی نژاد به نمایندگی از امام جمعه زرند، مهندس یاسر محسنی
شهردار شهر کوهبنان، مهندس احمد محمدی رئیس اداره مخابرات شهرستان زرند و
با حضور بسیار خوب شرکت کنندگان جشنواره، در سالن اداره فرهنگ و ارشاد
اسلامی شهرستان زرند برگزار شد.

برگزاری اولین سمپوزیوم رویکردهای (ایرانی اسلامی )به ارزیابی و مداخله روانشناختی

 علی امیری معاون پژوهشی و فن آوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی زرند از برگزاری اولین سمپوزیوم  رویکردهای (ایرانی اسلامی )به ارزیابی و مداخله روانشناختی در این دانشگاه خبرداد .
امیری گفت این سمپوزیوم با حضور اساتید برجسته روانشناسی کشور و دانشجویان و دانش پژوهان این رشته در روزهای  7 و 8 اسفندماه سال جاری و با مشارکت سازمان روانشناسی و مشاوره ای جمهوری اسلامی ایران،  آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد زرند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار خواهد شد.

بازدید سر زده معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، از واحد زرند

 محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت دانشگاه آزاد اسلامی زرند گفت: برای فعال کردن پروژه ها و اطلاع از وضعیت واحدها نیاز به بازدید و همچنین بررسی و تصمیمات جدی برای اتمام و تکمیل پروژه ها وجود دارد که این بازدیدها لازمه انجام کار می باشد.
معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ابراز خرسندی از فرصت بوجود آمده در خصوص بازدید از واحد زرند افزود: پروژه های عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می‌بایست متناسب با نیازهای دانشجویان ، شهرستان و منطقه برنامه‌ریزی و ساماندهی شود.

شهدای دانشجو ستارگان بی بدیل آسمان علم و دانش این سرزمین هستند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی زرند در جریان برنامه های فرهنگی دهه فجر به اتفاق معاونین و مدیران و دانشجویان این دانشگاه با حضور در گلزار شهدای این شهرستان و مزار پاک شهدای دانشجوی دانشگاه با آرمان های یلند شهدای دانشجو تجدید میثاق کردند.
حجه الاسلام عباس امیری مقدم در جریان این مراسم معنوی گفت: در همه ادیان و فرهنگ‌ها، شهدا از جایگاه خاصی برخوردارند اما در اسلام این مقام و جایگاه بسیار رفیع‌تر است.
وی ذکر کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا و پاسداری از خون آنان و تکریم ایثارگران و جانبازان یک وظیف ملی و دینی است.

همایش زمین‌شناسی فلات ایران در دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار ‌می‌شود

عضو هیئت علمی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی زرند گفت: همایش زمین‌شناسی فلات ایران در دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی امیری با تبریک ایام خجسته پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی و نقش تاثیرگذار دانشگاهیان و دانشجویان در روند این پیروزی بزرگ گفت: ما امروز درخصوص پدید آمدن این نقش تاریخی مدیون ولایت مداری دانشجویان و دانشگاهیان دهه ۵۰ هستیم و این می‌تواند الگوی خوبی برای این مقطع حساس و تاریخی سرزمینمان باشد.

افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در دانشگاه آزاد اسلامی زرند

نخستین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته در قالب ۲۵ غرفه و نمایندگی‌هایی از تولید‌کنندگان مصالح و تاسیسات ساختمانی استان‌های کرمان و یزد در سالن دانشگاه آزاد واحد زرند گشایش یافت.
 
ناصر شریفی دبیر برگزاری این نمایشگاه در حاشیه مراسم افتتاحیه ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه رییس دانشگاه آزاد اسلامی و توجه ویژه دانشگاه به حوزه صنعت ساختمان ‌گفت: در این نمایشگاه مصالح ساختمانی از جمله شیرآلات‌، درب و پنجره‌های دو جداره، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، ‌سرامیک، عایق، فناوری‌های نوین در ساختمان و تاسیسات ساختمانی به نمایش گذاشته شده است.

تیم بسیج کارکنان بانک ملت قهرمان مسابقات بسیج ادارات زرند شد

یک دوره مسابقات فوتسال بین ده تیم از پایگاههای مقاومت بسیج ادارات شهرستان زرند و در قالب دو گروه پنج تیمی به مدت 20روز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد
در این دوره از مسابقات چهار تیم بانک ملی  کارخانه زغالشویی، بانک ملت و آموزش پرورش پس از انجام بازیهای خود به دیدار نهایی راه یافته و بسیج کارکنان بانک ملت با نتیجه 2-4ضمن غلبه بر تیم آموزش و پرورش قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد

سالانه عکس کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شد.

با حضور جمعی از هنرمندان، دانشجویان و علاقمندان به هنر عکاسی اولین سالانه عکس کرمان در گالری شهید آوینی این دانشگاه برگزار و 50 اثر برگزیده عکاسان کرمان در معرض دید علاقمندان و مشتاقان به این رشته هنری قرار گرفت.

صفحات